Nowoczesne wnętrza

3d-room-1062101-mKto widział w nowoczesnych domach, by na ścianie wisiała głowa jelenia, bądź w kącie stał wypchany zając? Są ludzie, którzy wciąż uznają polowania za fascynujące, warto jednak by poprzestali ze swoją fascynacją na lesie i nie przynosili jej do domów.

Co się tyczy pań, nie powinny one przesadzać z kolorem różowym, ilością koronek i różnego rodzaju akcesoriów. Nie bez powodu jedną z najważniejszych zasad pięknych wnętrz jest zasada złotego umiaru, dotyczy to zarówno gdy zamawiamy meble na wymiar czy też meble kuchenne. Projektowanie wnętrz to ciekawy zawód, jednak taka aranżacja wnętrz zajmuje sporo czasu

 

Świeczki są gustowne, pięknie pachną i ocieplają wnętrza, ale nie musi być ich po dwadzieścia sztuk w każdym pokoju. Tak samo z licznymi figurkami. Niech mają jedno określone miejsce, a nie niech będą porozrzucane po każdej wolnej przestrzeni mieszkania. Warto również nie kupować różnego rodzaju krasnali ogrodowych. Jakkolwiek są osoby, które uznają je za urocze i chętnie stawiają je w swoich ogródkach, krasnale ogrodowe są jednym z największych przejawów kiczu i powinny pozostać tylko i wyłącznie w cepeliach.

Comments are closed.